Wizyty Dziś: 47 Wszystkie: 204785

Aktualności
Prosimy o zapoznanie się z plikiem Procedury postepowania w sytuacjach kryzysowych i nadzwyczajnych załączonym w zakładce Dokumenty.

 • Gminny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego

  Aktualności

  23 listopada 2021 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym odbył się Gminny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów szkół podstawowych z roczników 2007 i 2008.  W sportowej rywalizacji udział wzięły szkoły podstawowe z Mystkowa, Mszalnicy, Królowej Górnej, Królowej Polskiej, Kamionki Wielkiej nr 1, Kamionki Wielkiej nr 2. Każda szkoła zgłosiła do udziału po czterech zawodników w kategorii dziewcząt i chłopców...

 • Zaproszenie do udziału w Małopolskim Konkursie Prac Matematycznych

  Aktualności

  Krakowskie Młodzieżowe Towarzystwo Przyjaciół Nauk  i Sztuk w Centrum Młodzieży wspólnie z Oddziałem Krakowskim Polskiego Towarzystwa Matematycznego, pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią COVID 19,  po raz kolejny organizuje Małopolski Konkurs Prac Matematycznych zakończony Małopolską Sesją Matematyczną...

 • 13 Gminny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

  Aktualności

   Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Kamionce Wielkiej.

   

  Miejsce, termin konkursu, wystawa: Świetlica Wiejska w Boguszy, listopad-grudzień 2021r. Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach w zakresie wykonawstwa: tradycyjnego oraz współczesnego. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu (dostępny po wejściu w zakładkę w plikach do pobrania).

   

 • 9 listopada odbył się Gminny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

  Aktualności

  Dnia 09 listopada odbył się Gminny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej. Reprezentantkami naszej szkoły były uczennice klasy 5, 7 i 8:

  - HOMONCIK Łucja, która przy własnym  akompaniamencie gitary wyśpiewała piosenkę pt. "Dziewczyna z granatem",
  - DOBOSZ Karolina, która wygłosiła utwór Lusi Ogińskiej pt. "Fotografia",
  - HOMONCIK Zuzanna, która recytowała wiersz Tadeusza Różewicza pt. "Ocalony",
  - KOCEMBA Amelia, która zaprezentowała utwór pt. "Wzywam Was" nieznanego autora.

  Swoim występem uwagę komisji zwróciła Amelka, otrzymując WYRÓŻNIENIE.
  Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!!!

 • Święto Niepodległości

  Aktualności

  Dnia 10.11 o godzinie 11:11 uczniowie klas 0-8...

 • 3-5 listopada - klasy 1-5 wyjeżdżały na basen

  Aktualności

  W dniach 3-5 listopada klasy 1-5 miały możliwość wzięcia udziału w zajęciach na basenie w Nowym Sączu w ramach programu „Bądź w ruchu” . Są to innowacyjne warsztaty pływackie, dzięki którym uczniowie mogą uczyć się i doskonalić technikę pływania pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Oprócz nauki pływania, czas spędzony na basenie był dobrym sposobem na relaks, świetną zabawę i integrację. Wszyscy po dwugodzinnym wodnym szaleństwie jednogłośnie oznajmili, że takich wyjazdów im brakowało.

 • Akademia na rozpoczęcie roku szkolnego

  Aktualności

   

  Dnia 01.09.2021 spotkaliśmy się na Sali gimnastycznej, gdzie przy zachowaniu środków ostrożności...

   

 • Dokumenty dotyczące ubezpieczenia uczniów

  Aktualności

  Zamieszczamy do wglądu dokumenty przesane przez firmę ubezpieczeniową Inter - Risk która świadczy swoje usługi dla uczniów naszej szkoły.

  Po wejściu do tej zakładki znajdziecie Państwo w plikach do pobrania OWU oraz druk roszczenia.

 • Dzień Nauczyciela

  Aktualności

  Dnia 14.10.2021 uczniowie klasy 8 przy współudziale uczniów z klasy 5 i 7 pod okiem pani Anity Mirek przygotowali akademię z okazji Dnia Nauczyciela. Na uroczystość zostali zaproszeni zostali też emeryci z naszej szkoły.

 • Dzień postaci z bajek

  Aktualności

  Dziś (piątek, 5.11.2021) Klasa 5 przypomniała nam,  że 5 listopada to dzień postaci z bajek.  Uczniowie przebrali się za jednorożce, księżniczkę,  wróżkę, Myszkę Miki,  Kapturka. Odwiedził nas nawet mól książkowy! 😀 postacie z bajek odwiedziły klasy młodsze. Dziękujemy!

 • Eko-rajd

  Aktualności

  Dnia 28.09 odbył się Eko Rajd naszej szkoły. Uczniowie klas 1-3 wyruszyli od szkoły i Królówka udali się na ścieżkę przyrodniczą, a następnie dotarli do Czarnej Kępnicy.

 • Informacja nt. odpłatności za obiady w listopadzie i grudniu

  Aktualności

  Uprzejmie informujemy, że odpładność za ww. miesiące wynosi:

  - listopad   - 47,50zł

  - grudzień  - 40,00zł

 • Koniec roku szkolnego 2020/2021

  Aktualności

 • Piknik Przyjaciół Świętej Kingi

  Aktualności

 • Przygoda wspinaczkowa klasy czwartej

  Aktualności

  W ubiegłą środę klasa 4 miała możliwość rozpoczęcia przygody na ściance wspinaczkowej. Uczniowie poznali elementy sprzętu wspinaczkowego, zasady asekuracji i techniki wspinania. Celem wyjazdu było promowanie prozdrowotnego stylu życia, tworzenie warunków do aktywności ruchowej, prezentacja pozytywnych wzorców, nabywanie umiejętności radzenia sobie z problemami i wyzwaniami oraz integracja grupy. Ponadto uczestnicząc w tego rodzaju zajęciach uczniowie podnoszą swoją sprawność fizyczną i koordynację ruchową. Czwartoklasiści pod okiem instruktora świetnie się bawili, wykazując dużą odpowiedzialność za siebie i rówieśników. Przygodę ze wspinaczką jeszcze na pewno powtórzymy:)

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22

  Aktualności

  Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną na uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego w dniu 1.09.2021.

  Uczniów klas I - III zapraszamy na godzinę 8.30 na spotkanie w swoich salach z Wychowawcami.

  O godzinie 9.00 na sali gimnastycznej rozpocznie się Msza Św.

  O 10.00 weźmiemy udział w uroczystej akademii.

  Uczniowie klas starszych w godzinach od 10.30 do 10.45   spotkają się z Wychowawcami w swoich salach.

   

  Serdecznie zapraszamy!

   

 • Wesołych Świąt!!!

  Aktualności

  Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju. Wesołych Świąt dla Rodziców, Uczniów i sympatyków naszej szkoły ☺️

 • Wicemistrzowie w Halowej Piłce Nożnej Gminy!

  Aktualności

  W turnieju, który odbył się 4 października br. na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Mystkowie udział wzięło 6 drużyn chłopców. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Nasi ósmoklasiści  po zaciętej walce zajęli II miejsce...

 • Wycieczka klas 5 i 6 do Florencji:)

  Aktualności

  W dniu dzisiejszym uczniowie klas 5 i 6 wzięli udział w warsztatach dotyczących zasad zdrowego odżywiania. Dzięki życzliwości Florencja Resto & Bankiet oraz Pana Michała Janusa poznali pracę kucharza od kuchni oraz sami przygotowali pyszną i ZDROWĄ pizzę 🍕🍕🍕 Od dzisiaj zmieniamy nawyki żywieniowe. Pełna relacja z wydarzenia jest dostępna pod adresem: https://www.facebook.com/1382292898554578/posts/4330508163733022/

 • Wycieczka klas 6 i 7

  Aktualności

GALERIA ZDJĘĆ:

szkola1.jpg szkola2.jpg szkola3.jpg szkola4.jpg szkola5.jpg