Wizyty Dziś: 89 Wszystkie: 204827

Eko-rajd

Dnia 28.09 odbył się Eko Rajd naszej szkoły.

Uczniowie klas 1-3 wyruszyli od szkoły i Królówka udali się na ścieżkę przyrodniczą, a następnie dotarli do Czarnej Kępnicy.

Klasy 4-6 wyruszyli na wyprawę od szkoły, a następnie drogą na Białoszówce dotarli pod krzyż na granicy. Stąd dzielnie porządkując lasy i drogę ze śmieci z workami pełnymi śmieci dotarli na Koniec Wsi.

Najstarsze klasy rozpoczęły swój marsz od gminy, gdzie po spotkaniu z Panem Wójtem Gminy Andrzejem Stankiem wyposażeni w rękawice ochronne i worki na śmieci wyruszyli ścieżką przyrodniczą na Górach Rachelowskich, aż do Czarnej Kępnicy. Podczas całego rajdu towarzyszyli im pracownicy gminy, którzy dzielnie ich wspierali w zbieraniu śmieci.

Na końcu dla wszystkich uczestników Rada Rodziców przygotowała ciepłą herbatę, cos słodkiego i pizzę. Gdy już trochę odpoczęliśmy i napełniliśmy brzuch, to zatańczyliśmy kilka tańców i wyruszyliśmy w drogę powrotną do szkoły.