Wizyty Dziś: 262 Wszystkie: 204736

Wicemistrzowie w Halowej Piłce Nożnej Gminy!

W turnieju, który odbył się 4 października br. na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Mystkowie udział wzięło 6 drużyn chłopców. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Nasi ósmoklasiści  po zaciętej walce zajęli II miejsce. Przez cały przebieg turnieju toczyła się wyrównana walka. Trzeba podkreślić, że nasza drużyna tamtego dnia rozegrała bardzo dobre zawody, nie przegrywając żadnego spotkania (3 wygrane,              2 remisy), strzelając aż 9 bramek i tracąc zaledwie 4. Pomimo identycznego bilansu bramek z Mistrzami Gminy, o mistrzostwie zadecydował ostatni punkt regulaminowy, jakim jest ilość  zdobytych bramek, a tutaj lepszymi okazali się Uczniowie z SP1 Kamionka Wielka o jedno trafienie. Ogromne emocje towarzyszące rozstrzyganiu werdyktu na pewno zapamiętamy na bardzo długo.

Mimo pewnego  niedosytu, że zabrakło naprawdę niewiele, by zwyciężyć i reprezentować naszą gminę na zawodach międzygminnych, przekonani jesteśmy, że ważniejsze jest uczestnictwo niż klasyfikacja. Sukcesem jest poprawienie wyników, indywidualny rozwój, zbieranie doświadczeń, przeżywanie emocji, a przede wszystkim lepsze radzenie sobie w różnych sytuacjach w sporcie i poza sportem. Doświadczenie zdobyte podczas rozgrywek z pewnością zaprocentuje w przyszłości w kolejnych turniejach, w których nasza szkoła planuje wziąć udział.

Skład drużyny: Mateusz Kulpa, Miłosz Malczak, Szymon Ślipek, Jakub Rams, Julian Worobiow, Igor Hebda, Szymon Hebda, Piotr Kocemba Jakub Popiela.

Brawo Chłopaki !