Wizyty Dziś: 300 Wszystkie: 277672

Do Rodziców
Drodzy Rodzice!


Zdaję sobie sprawę z ilości informacji, które do Państwa docierają w ostatnim czasie w związku ze "Zdalną Edukacją"..
Wszystkie informacje związane z obecnym systemem edukacji są na bieżąco analizowane i dopasowywane do do obecnej sytuacji. Obecnie praca zdalna nauczycieli i nauka Waszych dzieci spełnia wymagania w związku z wytycznymi MEN zawartymi w rozporządzeniu https://www.gov.pl/web/edukacja/ksztalcenie-na-odleglosc--nowe-regulacje-prawne.

Zwracam się z prośbą, a nawet apelem, aby Państwo przypomnieli swoim dzieciom (w szczególności klas IV-VIII) o obowiązku logowania się do swoich profili na e-dzienniku, w celu odczytania wiadomości od nauczyciela, jak również uczestniczyli w lekcjach o danej godzinie (w miarę możliwości organizacyjnych i technicznych), a po lekcji (do końca dnia), zostawili cyfrowy ślad kontaktu z nauczycielem (np. przesłanie zadanej pracy, odczytanie wiadomości od nauczyciela, kontakt e-mailowy, telefoniczny lub nieobowiązkowo  pozostawienia komentarza z numerem w dzienniku pod lekcją na "padletach" nauczycieli - ich adresy znajdziecie państwo adresy na stronie szkoły https://kamionkawielka.szkola.pl/.

Szanując Państwa czas oraz zapewniając o pełnym wsparciu Ucznia w procesie edukacji, pragnę podziękować za dotychczasową współpracę oraz prosić o wytrwałość, cierpliwość i kontakt w każdej wątpliwiej sprawie.

Pozdrawiam
Mariusz Popiela

GALERIA ZDJĘĆ:

szkola1.jpg szkola2.jpg szkola3.jpg szkola4.jpg szkola5.jpg