Wizyty Dziś: 309 Wszystkie: 184409

Spotkanie z pisarką

Aktualności

26 września Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Kamionce Wielkiej gościła Joannę Krzyżanek- autorkę pachnących bajek, opowieści i wierszy, które wprowadzają najmłodszych czytelników w codzienny świat. W spotkaniu uczestniczyły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2.

 

Uczniowie klas 1-3 mogli uczestniczyć w zajęciach w ramach projektu „Po górach z mistrzem pióra” realizowanego przez Powiatową i Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną im. W. Bazielicha w Starym Sączu. Jest on dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu Partnerstwo dla Książki. Pisarka w zabawny sposób opowiadała dzieciom o sobie, swoich dziecięcych przeżyciach oraz pomysłach na pisanie książek.Duże zainteresowanie wśród dzieci wywołała seria pachnących czekoladą, cytryną i truskawką książek, których aromat wyczuwalny był w całej bibliotece. Pomiędzy kolejnymi opowieściami autorka prowadziła zabawy ruchowe. Również pod czujnym okiem Pani Joanny i z Jej pomocą dzieci wykonały papierowekotki.

 

Spotkaniu towarzyszyła dobra zabawa i uśmiech dzieci. Na zakończenie wszyscy stanęli do wspólnego zdjęcia i dostali słodycze.

 

 


GALERIA ZDJĘĆ:

szkola1.jpg szkola2.jpg szkola3.jpg szkola4.jpg szkola5.jpg