Wizyty Dziś: 55 Wszystkie: 554229

Nasze przyrzeczenie harcerskie!

Harcerstwo

Dnia 10.06.2020 nasza drużyna spotkała się na Czarnej Kępicy. Była to pierwsza normalna zbiórka mundurowa od czasów kwarantanny. Nasi harcerze wiedzieli jednak tylko połowicznie o tym, co miało się na niej zdarzyć...

"Strażnicy Puszczy" wzięli udział w grze terenowej, która miała na celu przypomnienie historii harcerstwa oraz szyfrów. Podczas gdy większość z nich szukała poukrywanych zadań, w ich niewiedzy kilku harcerzy starszych oraz osoby z zewnątrz, którym serdecznie dziękujemy za pomoc, przygotowywali... tor strachu! Po powrocie z terenu harcerze zostali wpuszczeni patrolami na ten leśny tor pod pozorem kolejnej gry.  Tam czekały na nich pająki, obrzydliwe kości, upiory, latający topór i wiele innych "atrakcji"!

Po tej prawdziwej i niespodziewanej próbie odwagi, którą wszyscy harcerze przeszli znakomicie, zebraliśmy się przy ognisku, gdzie odebrał od nas przyrzeczenie  phm. Radosław Toczek. Było bardzo uroczyście i teraz prawie wszyscy członkowie naszej drużyny mogą pochwalić się tym, żesą już prawdziwymi harcerzami. Naprawdę zasłużyli!


GALERIA ZDJĘĆ:

szkola1.jpg szkola2.jpg szkola3.jpg szkola4.jpg szkola5.jpg