Wizyty Dziś: 185 Wszystkie: 184285

Konkurs Fotograficzny Szlakiem Architektury Drewnianej w Małopolsce

Aktualności

  W imieniu Małopolskiej Organizacji Turystycznej mam przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w organizowanym pod PATRONATEM HONOROWYM WITOLDA KOZŁOWSKIEGO – MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO oraz BARBARY NOWAK – MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY "Konkursie Fotograficznym Szlakiem Architektury Drewnianej w Małopolsce".

  Konkurs skierowany jest do uczniów Szkół Podstawowych oraz Ponadpodstawowych, a jego celem jest kształtowanie świadomości obywatelskiej, historycznej oraz religijno-kulturowej dzieci i młodzieży w oparciu o poznanie obiektów należących do Szlaku Architektury Drewnianej z terenu Województwa małopolskiego. Konkurs zachęca również młodzież do odkrywania zabytków architektury, zainteresowania turystyką oraz historią lokalną i regionalną.

  Nagrodami w Konkursie są m.in. zaproszenia dla całej klasy do Kopalni Soli Bochnia, Termy Bania, Żywego Muzeum Obwarzanka w Krakowie, Muzeum Domu Rodzinnego Jana Pawła II w Wadowicach, Apilandii Interaktywnego Centrum Pszczelarstwa Łysoń, nagrody rzeczowe oraz wiele innych.

   

  Więcej informacji dotyczących Konkursu możecie Państwo uzyskać na stronie internetowej www.drewniana.malopolska.pl/konkurs oraz stronach internetowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego i Kuratorium Oświaty w Krakowie.


  GALERIA ZDJĘĆ:

  szkola1.jpg szkola2.jpg szkola3.jpg szkola4.jpg szkola5.jpg