Szkolna Wigilia

Dnia 21.12.2018 w naszej szkole odbyła się Szkolna Wigilia Bożonarodzeniowa. Rozpoczęła się o godz. 10:00 odmówieniem modlitwy i czytaniem Pisma Św. z ks. proboszczem Januszem Potokiem. Potem pan dyrektor złożył życzenia reprezentantom wszystkich klas i uczniowie oraz nauczyciele połamali się wspólne opłatkami. Następnie rozpoczął się uroczysty obiad, po którym zaczęły się jasełka. Zostali na nie zaproszeni także byli nauczyciele naszej szkoły. Przedstawienie przygotowały panie Renata Homoncik, Beata Kocemba, Jolanta Wietrzak oraz Barbara Popiela z klasami 0, 1, 2, 3, a panie Agnieszka Kiełbasa i Aldona Słaby opracowały kolędy z uczennicami klas starszych. Po jasełkach uczniowie rozeszli się do domów i odpoczęli podczas przerwy świątecznej :)