Wizyty Dziś: 268 Wszystkie: 277640

Aktualności
Prosimy o zapoznanie się z plikiem Procedury postepowania w sytuacjach kryzysowych i nadzwyczajnych załączonym w zakładce Dokumenty.

 • Gminny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego

  Aktualności

  23 listopada 2021 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym odbył się Gminny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów szkół podstawowych z roczników 2007 i 2008.  W sportowej rywalizacji udział wzięły szkoły podstawowe z Mystkowa, Mszalnicy, Królowej Górnej, Królowej Polskiej, Kamionki Wielkiej nr 1, Kamionki Wielkiej nr 2. Każda szkoła zgłosiła do udziału po czterech zawodników w kategorii dziewcząt i chłopców...

 • Konkurs "Jak parki narodowe pięknieją dzięki Funduszom Europejskim"

  Aktualności

  Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej we współpracy z Ministerstwem Klimatu i Środowiska organizuje konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych „Jak parki narodowe pięknieją dzięki Funduszom Europejskim”. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy plastycznej, która będzie przedstawiała zmiany, jakie w parkach narodowych dokonały się dzięki środkom finansowym z Unii Europejskiej...

 • List Ministra Edukacji w sprawie szczepień dzieci przeciw COVID-19

  Aktualności

  W załączeniu przekazujemy wspólny list Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka oraz Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego dotyczący szczepień dzieci w wieku 5-11 lat przeciw COVID-19. W liście ministrowie informują o rekomendacji Europejskiej Agencji Leków dotyczącej szczepień w tej grupie wiekowej. Przytaczają także dane świadczące o skuteczności i bezpieczeństwie stosowania szczepionki wśród najmłodszych.

  Informacje zawarte w liście mają pomóc rodzicom i opiekunom w podjęciu świadomej i odpowiedzialnej decyzji dotyczącej szczepień dzieci w wieku 5-11 lat...

 • Międzygminny Turniej Drużynowy Tenisa Stołowego Chłopców

  Aktualności

 • Zaproszenie do udziału w Małopolskim Konkursie Prac Matematycznych

  Aktualności

  Krakowskie Młodzieżowe Towarzystwo Przyjaciół Nauk  i Sztuk w Centrum Młodzieży wspólnie z Oddziałem Krakowskim Polskiego Towarzystwa Matematycznego, pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią COVID 19,  po raz kolejny organizuje Małopolski Konkurs Prac Matematycznych zakończony Małopolską Sesją Matematyczną...

 • 13 Gminny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

  Aktualności

   Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Kamionce Wielkiej.

   

  Miejsce, termin konkursu, wystawa: Świetlica Wiejska w Boguszy, listopad-grudzień 2021r. Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach w zakresie wykonawstwa: tradycyjnego oraz współczesnego. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu (dostępny po wejściu w zakładkę w plikach do pobrania).

   

 • 9 listopada odbył się Gminny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

  Aktualności

  Dnia 09 listopada odbył się Gminny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej. Reprezentantkami naszej szkoły były uczennice klasy 5, 7 i 8:

  - HOMONCIK Łucja, która przy własnym  akompaniamencie gitary wyśpiewała piosenkę pt. "Dziewczyna z granatem",
  - DOBOSZ Karolina, która wygłosiła utwór Lusi Ogińskiej pt. "Fotografia",
  - HOMONCIK Zuzanna, która recytowała wiersz Tadeusza Różewicza pt. "Ocalony",
  - KOCEMBA Amelia, która zaprezentowała utwór pt. "Wzywam Was" nieznanego autora.

  Swoim występem uwagę komisji zwróciła Amelka, otrzymując WYRÓŻNIENIE.
  Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!!!

 • Wycieczka klas 5 i 6 do Florencji:)

  Aktualności

  W dniu dzisiejszym uczniowie klas 5 i 6 wzięli udział w warsztatach dotyczących zasad zdrowego odżywiania. Dzięki życzliwości Florencja Resto & Bankiet oraz Pana Michała Janusa poznali pracę kucharza od kuchni oraz sami przygotowali pyszną i ZDROWĄ pizzę 🍕🍕🍕 Od dzisiaj zmieniamy nawyki żywieniowe. Pełna relacja z wydarzenia jest dostępna pod adresem: https://www.facebook.com/1382292898554578/posts/4330508163733022/

 • Wycieczka klasy siódmej

  Aktualności

  Dnia 22.10.2021 klasa 7 wraz z wychowawczynią panią Marta Pogwizd pojechała na wycieczkę. Najpierw zwiedziliśmy Zamek w Wiśniczu, gdzie podczas zwiedzania zobaczyliśmy piękne komnaty, straszne loch, salę narzędzi tortur, a na koniec odbyliśmy wirtualny lot w średniowiecznych czasach. Następnie pojechaliśmy do kopalni soli w Wieliczce. Zrobiła ona na nas ogromne wrażenie. Miejsce cudowne, przepiękne komnaty, korytarze, podziemne jeziorka. Pełnie wrażeń udaliśmy się w drogę powrotna, a ponieważ wcześniej posililiśmy się w maku wracaliśmy ze śpiewem.

 • Zwiedzanie kopalni soli w Bochni i zamku w Nowym Wiśniczu

  Aktualności

  08.11.2021 r. uczniowie klasy IV,V,VI wraz z wychowawcami zwiedzili Kopalnię Soli w Bochni oraz zamek w Nowym Wiśniczu...

 • Święto Niepodległości

  Aktualności

  Dnia 10.11 o godzinie 11:11 uczniowie klas 0-8...

 • 3-5 listopada - klasy 1-5 wyjeżdżały na basen

  Aktualności

  W dniach 3-5 listopada klasy 1-5 miały możliwość wzięcia udziału w zajęciach na basenie w Nowym Sączu w ramach programu „Bądź w ruchu” . Są to innowacyjne warsztaty pływackie, dzięki którym uczniowie mogą uczyć się i doskonalić technikę pływania pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Oprócz nauki pływania, czas spędzony na basenie był dobrym sposobem na relaks, świetną zabawę i integrację. Wszyscy po dwugodzinnym wodnym szaleństwie jednogłośnie oznajmili, że takich wyjazdów im brakowało.

 • Dzień Nauczyciela

  Aktualności

  Dnia 14.10.2021 uczniowie klasy 8 przy współudziale uczniów z klasy 5 i 7 pod okiem pani Anity Mirek przygotowali akademię z okazji Dnia Nauczyciela. Na uroczystość zostali zaproszeni zostali też emeryci z naszej szkoły.

 • Ślubowanie klasy pierwszej

  Aktualności

  Dnia 14.10. 2021 w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie klasy pierwszej. Pierwszaków przygotowała wychowawczyni klasy pierwszej pani Beata Kocemba. Mali uczniowie zabierając nas pociągiem pochwalili się ogromem wiedzy na temat ojczyzny, dobrego wychowania, szkoły, podstawowej wiedzy przyrodniczej, polonistycznej, matematycznej, a także znajomością języka angielskiego. Następnie pan dyrektor Mariusz Popiela odebrał od nich przyrzeczenie.

 • Dzień postaci z bajek

  Aktualności

  Dziś (piątek, 5.11.2021) Klasa 5 przypomniała nam,  że 5 listopada to dzień postaci z bajek.  Uczniowie przebrali się za jednorożce, księżniczkę,  wróżkę, Myszkę Miki,  Kapturka. Odwiedził nas nawet mól książkowy! 😀 postacie z bajek odwiedziły klasy młodsze. Dziękujemy!

 • Eko-rajd

  Aktualności

  Dnia 28.09 odbył się Eko Rajd naszej szkoły. Uczniowie klas 1-3 wyruszyli od szkoły i Królówka udali się na ścieżkę przyrodniczą, a następnie dotarli do Czarnej Kępnicy.

 • Przygoda wspinaczkowa klasy czwartej

  Aktualności

  W ubiegłą środę klasa 4 miała możliwość rozpoczęcia przygody na ściance wspinaczkowej. Uczniowie poznali elementy sprzętu wspinaczkowego, zasady asekuracji i techniki wspinania. Celem wyjazdu było promowanie prozdrowotnego stylu życia, tworzenie warunków do aktywności ruchowej, prezentacja pozytywnych wzorców, nabywanie umiejętności radzenia sobie z problemami i wyzwaniami oraz integracja grupy. Ponadto uczestnicząc w tego rodzaju zajęciach uczniowie podnoszą swoją sprawność fizyczną i koordynację ruchową. Czwartoklasiści pod okiem instruktora świetnie się bawili, wykazując dużą odpowiedzialność za siebie i rówieśników. Przygodę ze wspinaczką jeszcze na pewno powtórzymy:)

 • Akademia na rozpoczęcie roku szkolnego

  Aktualności

   

  Dnia 01.09.2021 spotkaliśmy się na Sali gimnastycznej, gdzie przy zachowaniu środków ostrożności...

   

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22

  Aktualności

  Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną na uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego w dniu 1.09.2021.

  Uczniów klas I - III zapraszamy na godzinę 8.30 na spotkanie w swoich salach z Wychowawcami.

  O godzinie 9.00 na sali gimnastycznej rozpocznie się Msza Św.

  O 10.00 weźmiemy udział w uroczystej akademii.

  Uczniowie klas starszych w godzinach od 10.30 do 10.45   spotkają się z Wychowawcami w swoich salach.

   

  Serdecznie zapraszamy!

   

 • Koniec roku szkolnego 2020/2021

  Aktualności

GALERIA ZDJĘĆ:

szkola1.jpg szkola2.jpg szkola3.jpg szkola4.jpg szkola5.jpg