Wigilia w Szkole św. Kingi

Dnia 22.12.2017 w naszej szkole odbyła się Wigilia. Uczniowie po kilku luźnych lekcjach zgromadzili się na sali gimnastyczne, aby wspólnie świętować. Uroczystość rozpoczęła się życzeniami i obiadem wigilijnym, po czym wszyscy zasiedli do oglądania jasełek. Przedstawienie przygotowywały dzieci z klas 0 oraz 1-3 pod przewodnictwem pań Izy Godawskiej, Beaty Kocemby, Barbary Popieli oraz Jolanty Wietrzak. Przypomnieli nam oni historię narodzenia Pana Jezusa i zaśpiewali piękne kolędy. Po ślicznym występie uczniów nauczyciele zgromadzili się, aby razem zasiąść przy suto nakrytym stole i wspólnie porozmawiać, a dzieci rozeszły się do domów, aby spotkać się znów razem dopiero po przerwie świątecznej.