Dzien Nauczyciela

Dnia 13.10.2017 odbył się w naszej szkole Dzień Nauczyciela. Oprócz obchodzenia święta podczas tej uroczystości pierwszoklasiści zostali pasowani na uczniów. Przywitano ich szczerymi uśmiechami i gorącymi brawami. Dodatkowo każdy pierwszak dostał koszulkę sportową ze swoim imieniem i piórko do gry na gitarze, aby możliwie w przyszłości odnaleźć swoje zainteresowanie.

Z okazji święta Edukacji Narodowej uczniowie pod przewodnictwem pań Aldony Słaby i Agnieszki Kocemby zaprezentowali przedstawienie, podczas którego recytowano, grano na instrumentach, śpiewano i tańczono. Jednak gwoździem programu było rozdawanie nauczycielom i pracownikom szkoły Oscarów z najróżniejszych kategorii. Wszyscy nagrodzeni byli bardzo wzruszeni i szczerze dziękowali za tytuły. Po rozdaniu upominków zebrali się oni na uroczystym obiedzie. Na wszystkich uroczystościach nie brakowało też nauczycieli emerytowanych, dawnych pracowników naszej szkoły.