Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18

Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w Kościele MBNP w Kamionce Wielkiej. Zaraz po niej wszyscy zebrali się na akademii rozpoczynającej tegoroczny rok szkolny. Przywitano wszystkie klasy - szczególnie będących pierwszy raz w szkole pierwszaków i po raz pierwszy od wielu lat - siódmą klasę. Wszystkiemu towarzyszyły uśmiechy uczniów, którzy spotkali się na nowo po wakacjach i nadzieja na lepszy, nowy rok szkolny.

Drugą częścią uroczystości była krótka akademia na temat II Wojny Światowej. Uczniowie pod przewodnictwem pani Anity Mirek na nowo przypomnieli nam o tych tragicznych czasach i pamięci o poległych, która musi na zawsze pozostać w naszych sercach.

Po otrzymaniu nowego planu lekcji uczniowie i nauczyciele rozeszli się do domów. Rok szkolny 2017/2018 można uznać więc za rozpoczęty.