Konkurs fotograficzny

Moja piękna Niepodległa Ojczyzna”

Celem konkursu jest:

• budzenie poczucia tożsamości patriotycznej;

• uwrażliwianie na piękno otaczającego świata;

• podtrzymywanie tradycji narodowej;

• prezentacja postawy szacunku wobec symboli narodowych;

• uwrażliwienie uczestników na dostrzeganie barw narodowych w najbliższym otoczeniu;

• nauka wyrażania siebie poprzez dziedzinę sztuki, jaką jest fotografia.

Konkurs jest adresowany do uczniów klas IV- VIII Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kamionce Wielkiej.

Polega na wykonaniu fotografii ukazującej piękno Ojczyzny, szczególne miejsca w okolicy, symbole narodowe, przeżywanie świąt i uroczystości

narodowych w domach – interpretacja głównego założenia jest oczywiście dowolna i zależy od kreatywności fotografa. Na konkurs można przekazać tylko

jedną fotografię i musi być ona wykonana przez osobę zgłaszającą się do konkursu.

Zdjęcie należy przesłać w wersji elektronicznej do 12 listopada 2020 na adres e-mail: aslaby.sp2@gmail.com podając swoje imię i nazwisko oraz klasę.

Konkurs fotograficzny zostanie rozstrzygnięty 16 listopada 2020 r.

Zdjęcia opublikowane zostaną na stronie internetowej szkoły oraz na Facebooku.

Dla zwycięzców przewidziane są dyplomy i nagrody, które zostaną wręczone w późniejszym terminie, wyznaczonym przez organizatora.

Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadaniu praw autorskich oraz uznaniem niniejszego regulaminu.

Osoby odpowiedzialne:

Aldona Słaby